Villefranche Sur Saône et Chalon Sur Saône

Jak zbudować samodyscyplinę: Oprzyj się pokusom i osiągnij…
3,75 €
Haut de page

Jak zbudować samodyscyplinę: Oprzyj się pokusom i osiągnij długoterminowe cele


  • Meadows Publishing
  • Date de parution : 12/02/2017
E-book – ePub – pas de protection

Jak zbudować samodyscyplinę, opierać się pokusom i osiągnąć swoje długoterminowe cele

Jeśli chcesz wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu i osiągnąć długoterminowe cele, nie ma na to lepszego sposobu niż zbudowanie większej samodyscypliny.

Nauka odkryła wiele interesujących aspektów samodyscypliny i siły woli, ale większość z tej wiedzy jest głęboko zakopana w długich i nudnych badaniach naukowych.

Jeśli chciałbyś skorzystać z tych badań bez ich czytania, ta książka jest dla ciebie. Wykonałem za ciebie pracę i przeanalizowałem najbardziej przydatne i praktyczne rezultaty badań, które pomogą ci rozwinąć samodyscyplinę.

To tylko kilka rzeczy, o których dowiesz się z książki:

- co złodziej napadający na banki z sokiem cytrynowym na twarzy może cię nauczyć o samokontroli. Historia sprawi, że będziesz się pokładał ze śmiechu, ale jej konkluzja sprawi, że dwa razy pomyślisz o tym, jaka jest naprawdę Twoja umiejętność kontrolowania zachcianek.

- jak 100-złotowe tabliczki czekolady mogą cię zmotywować, byś kontynuował pracę nad swoimi celami pomimo potężnej pokusy, by się poddać.

- dlaczego prezydent Obama nosi tylko szare i niebieskie garnitury i co to ma wspólnego z samokontrolą (to także potencjalny powód, dlaczego biedni ludzie są biedni).

- dlaczego popularny sposób wizualizacji może tak naprawdę sprawić, że nie osiągniesz swoich celów i zniszczysz swoją samokontrolę (i co zrobić zamiast wykorzystywania tego sposobu).

- czym jest dopamina i dlaczego kluczowym jest zrozumieć jej rolę w łamaniu złych nawyków i formowaniu tych dobrych.

- 5 praktycznych sposób na trenowanie samodyscypliny. Poznaj jedne z najważniejszych technik by rozwinąć swoją samokontrolę i stać się lepszym w odmawianiu pokusy, jaką jest natychmiastowa gratyfikacja.

 - dlaczego status quo narazi cię na porażkę i co zrobić, by zmniejszyć jego wpływ na twoje postanowienia.

- dlaczego ekstremalne diety pomagają ludziom osiągnąć długoterminowe cele i jak zaaplikować tę wiedzę w swoim życiu.

- dlaczego i kiedy odpuszczanie sobie może ci pomóc zbudować samodyscyplinę. Tak, możesz się obżerać (od czasu do czasu) i wciąż chudnąć.

Zamiast dzielić się z tobą skomplikowanym „dlaczego” (z niezrozumiałymi i nudnymi opisami badań naukowych), podzielę się z tobą „jak” – poradami, które zmienią twoje życie jeśli zdecydujesz się z nich skorzystać.

Ty także możesz posiąść samodyscyplinę i nauczyć się jak opierać się pokusom. Twoje długoterminowe cele są tego warte. Kup tę książkę teraz.

Ce livre est classé dans les catégories :

Vous aimerez aussi

Les lecteurs en parlent

Aucun commentaire n'a été posté sur ce livre.

Ajouter votre commentaire
3,75 €
?
Vérifier la compatibilité de vos supports

Fiche technique

  • Date de parution : 12/02/17
  • Éditeur : Meadows Publishing
  • EAN : 9781386451778
  • Format : ePub

Détails du fichier

  • ePub
  • Protection numérique : pas de protection